ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙO Το πρόσφατα κατασκευασμένο Kastro Maistro 4* περιβάλλεται από ελαιώνες και έναν περιποιημένο κήπο με μπάρμπεκιου και προσφέρει διαμερίσματα με πανοραμική θέα στη θάλασσα. Το πρόσφατα κατασκευασμένο συγκρότημα διαμερισμάτων Kastro Maistro βρίσκεται στην περιοχή του Άη Γιάννη, 1,5 χλμ. από την πόλη της Λευκάδας και 600 m από τη μαγευτική παραλία του Άη Γιάννη, που απλώνεται 3 χλμ. γύρω από τον κόλπο. Τα διαμερίσματα βρίσκονται στους πρόποδες του βουνού και όλα έχουν πανοραμική θέα στη θάλασσα.
Σε πολύ μικρή απόσταση (600 μέτρα) βρίσκεται η βραβευμένη με γαλάζια σημαία αμμώδης παραλία του Αϊ-Γιάννη. Επιπλέον, η πόλη της Λευκάδας απέχει 1500 μ. από το Villaggio Maistro. Η παραλία του Αϊ-Γιάννη θεωρείται ένας από τους καλύτερους προορισμούς στην Ευρώπη για wind surfing και kite surfing.
ΔΙΑΜΟΝΗ: Όλα τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι, μεγάλες βεράντες, κλιματισμό / Θέρμανση, τηλέφωνο, τηλεόραση, ψυγείο και προϊόντα περιποίησης. Στο ξενοδοχείο θα βρείτε επίσης WI-FI, χώρο στάθμευσης, πισίνα με ξαπλώστρες και ομπρέλες, bar, εστιατόριο, γήπεδο Tennis, Ping Pong και παιδική χαρά. Στο συγκρότημα επιτρέπονται τα κατοικίδια.