Διαμονή στο ανακαινισμένο KYPARISSIA BEACH 3*sup
Μια εκδρομή με εξαιρετικές εικόνες εμπειρίας! Από τον παραδοσιακό νερόμυλο, τον σπουδαίο αρχαιολογικό χώρο της Αρχαίας Μεσσήνης, την παραλία της Καρέτα – Καρέτα, το “θαύμα” της φύσης της Αγίας Θεοδώρας στη Βάστα και τον απόηχο της ναυμαχίας του Ναυαρίνου.
ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ
α) Συμμετοχή με πούλμαν (περιλαμβάνονται εκδρομές)
β) Με δικό σας Ι.Χ. (χωρίς εκδρομές & ελάχιστη διαμονή 3 νύχτες)