Καλλιθέα, Ρόδος
Το ξενοδοχείο ενδείκνυται για επισκέπτες που επιθυμούν να απολαύσουν μια αξέχαστη εμπειρία παραθερισμού τύπου all-inclusive στο νησί της Ρόδου. Χτισμένο σε μια από τις πιο φημισμένες και όμορφες παραλίες της Ρόδου, αποτελεί την ιδανική επιλογή για όσους επιθυμούν διακοπές με υπηρεσίες υψηλής ποιότητας, απολαυστική κουζίνα, σύγχρονες ανέσεις και ατελείωτες ώρες δίπλα στη θάλασσα. Η ποιότητα, η φροντίδα και η εγγύηση που μπορεί να προσφέρει, σε συνδυασμό με την πολυετή πείρα και παρουσία στο χώρο του τουρισμού της Ρόδου, υπόσχονται εξαιρετική διαμονή.
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ: Διαθέτει 4 εστιατόρια με Ελληνική και διεθνή κουζίνα, 2 μπαρ, εξωτερική πισίνα και οργανωμένο κέντρο ευεξίας.
ΔΙΑΜΟΝΗ: Όλα τα δωμάτια διαθέτουν χρηματοκιβώτιο, στεγνωτήρα μαλλιών, μπαλκόνι, μίνι-ψυγείο, κλιματισμό και κεντρική θέρμανση, τηλέφωνο με απευθείας σύνδεση, τηλέφωνο στο μπάνιο, προϊόντα περιποίησης, ραδιόφωνο, τηλεόραση επίπεδης οθόνης και δωρεάν WI-FI.